Jak zadbać o Nasze buty?

autor: Sylwester

Często tak bywa, że ludzie narzekają, że ich buty po jednym sezonie są już do wywalenia. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak skutecznie zadbać o Wasze obuwie, aby przedłużyć im czas użytkowania?
To właśnie impregnacja odpowiada za spowolnienie procesu zużywania się butów, jak i za poprawę komfortu podczas ich noszenia. Odpowiednie ,,odżywianie” skóry   w naszych butach pozytywnie wpłynie na wodoodporność,  jak również na elastyczność skóry, jej wytrzymałość, a nawet barwę (w procesie impregnacji skóra często ciemnieje ). Nieco inaczej przebiega tzw. pierwsza impregnacja nowo zakupionego obuwia, a inaczej styranych, już wysłużonych butów. Zarówno jeden jak i drugi proces szczegółowo omówiłem w filmiku, który znajduje się zaraz pod tym wpisem. Mam nadzieję, że wiedza w nim zawarta pomoże Wam odpowiednio zadbać o Wasze obuwie. Już niedługo materiał, w którym pokażę Wam jak przebiega proces impregnacji na moich własnych butach krok po kroku.                            Trzymajcie się !

P.S. W ekipie The Survivor Squad dbamy o jakość naszych materiałów, dlatego postanowiliśmy zrobić remake filmu o impregnacji obuwia 😉

 

2 comments on “Jak zadbać o Nasze buty?Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *